[company_name]>

Агенція нерухомості

Якщо нерухомість в Харкові, тоді АН «МАГАЗИН НЕДВИЖИМОСТИ "HOST"»

МАГАЗИН НЕРУХОМОСТІ "HOST"

Харків

Магазин нерухомості ГОСТ працює 24/7/365 для всіх, хто хоче вигідно та комфортно купити або продати нерухомість у Харкові та Харківській області.

В асортименті нашого Магазину ви знайдете тільки перевірені квартири, будинки, таунхауси, котеджі, земельні ділянки та комерційну нерухомість. Ми відповідально відбираємо ті об'єкти, які розміщуємо у нас у каталозі. Тому що цінуємо ваш час і вважаємо, що ви гідні витрачати його тільки на реальні та надійні варіанти!

У нас ви можете придбати нерухомість як на вторинному ринку, так і новобудову. Адже Магазин нерухомості ГОСТ є офіційним партнером більшості перевірених забудовників Харкова та працює на умовах їхнього віддаленого відділу продажів.

Тому у нас ви зможете купити квартиру в новобудові за ціною та на умовах забудовника, без комісій та з урахуванням акцій та розстрочок! Крім того, отримати максимально повну інформацію з одних рук по тому або іншому житловому комплексі, котеджному селищі, таунхаусах і при цьому заощадити свій час на поїздки по місту.

Серед найвідоміших забудовників-партнерів Магазину нерухомості HOST: Авантаж, Альянс Девелопмент, Житлобуд – 1, Житлобуд – 2, Курязький домобудівний комбінат, Буд Сіті, Будівельна компанія Флас та інші. А також молодші забудовники, які встигли зарекомендувати себе цікавими проектами, високою якістю їх реалізації та виконанням усіх зобов'язань перед покупцями.

У нашому Магазині ви отримаєте безкоштовну консультацію кваліфікованого спеціаліста не тільки про товари, але й про всі нюанси купівлі чи продажу нерухомості: про реальні, а не інтернетні ціни на аналогічні об'єкти, про податки та супутні платежі та багато іншого, з чим пов'язана угода.

Ставши нашим клієнтом з купівлі чи продажу нерухомості, ви обов'язково отримаєте:

  • найоб'єктивніший і повний аналіз реальної ситуації на ринку;
  • уважне ставлення до Ваших завдань та потреб та максимальний їх облік;
  • сучасні методи та інструменти пошуку чи продажу нерухомості у вас на службі (у тому числі аерозйомка, нестандартні маркетингові заходи, інформаційна міць ріелторської спільноти Харкова тощо);
  • консультації та підтримку на кожному етапі угоди, починаючи з першого контакту та до передачі грошей чи ключів;
  • доскональну перевірку документів щодо об'єкта;
  • максимально вигідний вам варіант угоди;
  • фахівця, який, ймовірно, стане вашим другом та "сімейним ріелтором" на довгі роки - часто так і відбувається.

Наша головна цінність – Ваші інтереси! Друга – наша репутація. І як результат – ми виконуємо свою роботу на ВІДМІННО!

Звертайтеся за консультацією або допомогою за телефонами унизу сайту!

АН «МАГАЗИН НЕРУХОМОСТІ "HOST"»

Наша головна цінність - Ваші інтереси та наша репутація.

АН «МАГАЗИН НЕРУХОМОСТІ "HOST"» - ми виконуємо свою роботу на ВІДМІННО!

+380 (50) 554-93-01
+380 (98) 774-73-33

м. Харків, вул. Чернишевська, 13, оф.307